Euro tagasi

Kasutatud pagaritöökodade ost-müük Euro – Tagasi

ettevõte:
Euro tagasi
aadress:

Teltoweri tn 12
33719 Bielefeld, Saksamaa

telefon:
052130589129
Võrk:
https://www.euro-back.com
Lahtiolekuajad:
Esmaspäev:
8: 00 17 to: 00 pm
Teisipäev:
8: 00 17 to: 00 pm
Kolmapäev:
8: 00 17 to: 00 pm
Neljapäev:
8: 00 17 to: 00 pm
Reede:
8: 00 17 to: 00 pm
Esmaspäev:
Pühapäev +:
Kategooriad:
Pagari masinate edasimüüja

Kirjeldus:

Ettevõte Euro-Back on juba mitu aastat kauplenud kasutatud pagaritöökodade ja ahjudega.
Ettevõte on nüüd oma teises põlvkonnas ja selle valikus on alati olnud rohkem masinaid, nagu pakkimismasinad, tööstussüsteemid ja kondiitritooted, sõtkumismasinad, leivalõikurid, täitmis- ja doseerimisseadmed, inkrusteerimismasinad, kõikvõimalikud leivasüsteemid.

Tänu meie aastatepikkusele kogemusele kasutatud pagaritööstusmasinatega kauplemise alal teenindame oma kliente kogu maailmas ning oleme oma masinaid edukalt müünud ​​ja eksportinud enam kui 40 riiki. Meie klientidel on võimalus meid külastada. Külastage meie 2000 ruutmeetri suurust saali ja saage aimu meie suurest valikust ja mitmekesisusest. Meil on alati käepärast suur valik pagaritöömasinaid.

Masinad on saadaval kontrollitud/puhastatud või kliendi soovil täielikult remonditud ja värskelt värvitud seisukorras. Oleme juba kapitaalremondi teinud mõned spiraalsõtturid, tõstesõtkurid, taigna jagamis- ja ümardamismasinad, rullipressid, rullisüsteemid, peamasinad või isegi tõstekallurid ning on laos nii poes kui müügil. Meilt leiate ka populaarsed Rheoni masinad.

Meie mitmekeelne personal rõõmustab iga kliendi üle, kellele saame teavitada ja tutvustada meie kasutatud küpsetusmasinaid, ahjusid ja muid pagaritöökodades kasutatavaid masinaid.

Parimad pakkumised Euro-Backilt

Laadimine ... Palun oodake.
Kommentaare pole veel.
Pood: Euro-Back
Euro tagasi
viimane tegevus:
28.10.2023
Veebistaatus:
offline
Soovitage meie saiti

Palun külastage ka meie sotsiaalmeedia lehti