Teie jaoks valitud toode Vaata kõiki
Parim reklaam
Hind soovi korral
Parim reklaam
Hind soovi korral
ootab

Kasutatud pagarimasinad

Machinengo on üks juhtivaid kasutatud pagaritoodete turge. Machinengo pakub teile müügiks üle 2000 kasutatud pagaritöökoja. Avastage meie lai valik kasutatud pagaritöökodasid mõistlike hindadega.

Kasutatud pagarimasinadMachinengo müügil olevad tooted on pärit mainekatelt tootjatelt nagu Kemper, Diosna, König, Fortuna jne. Need kasutatud pagarimasinad on väga töökindlad ja kergesti hooldatavad. Saate hõlpsasti rahuldada kõik professionaalsete pagarite vajadused. Kõik siin pakutavad kasutatud pagarimasinad on tavaliselt koheselt tellitavad ja tarnitavad.

Machinengo pakub teile suures valikus kasutatud pagariimasinaid paljudelt tootjatelt erineva suuruse, võimsuse ja mudeliga. Pakume müügiks kasutatud pagaritööstusmasinaid erinevaks otstarbeks nagu: ahjud, sõtkumismasinad, kondiitrimasinad, rullipressid jne. Samuti saate kasutada meie otsingufunktsiooni, et leida täpselt seda, mida otsite.

Machinengol on ekspertide meeskond, kes aitab teil valida teie vajadustele sobiva kasutatud pagaritöökoja. Kui te pole kindel, millist masinat vajate, aitame teid hea meelega. Lihtsalt võtke meiega ühendust telefoni või e-posti teel. Meie kliendinõustajad aitavad teid kõigis kasutatud pagarimasinad puudutavates küsimustes.

Otsingufilter

Otsingufilter

üld-

Kohta
Bis

Piirkonna otsing