Teie jaoks valitud toode Vaata kõiki
Parim reklaam
Hind soovi korral
Parim reklaam
Hind soovi korral
Parim reklaam
Hind soovi korral
ootab

Kasutatud pagarimasinad

Pagaritööstuse masinate kategoorias saavad jaemüüjad ja lõppkasutajad leida ja pakkuda kvaliteetseid kasutatud pagarimasinad igas kasutusvaldkonnas. Avastage, miks kasutatud pagarimasinad esindama jätkusuutlikku alternatiivi uutele masinatele ning tutvuma erinevate tootjate ja kasutusvaldkondadega.

Kasutatud pagarimasinad – jätkusuutlik alternatiiv

Kasutatud pagaritöökodade ostmine on suurepärane viis ressursside säästmiseks, saades samas kasu kõrgest kvaliteedist ja jõudlusest. Võrreldes uute masinatega on kasutatud seadmed sageli odavamad ja on juba näinud oma keskkonnamõju. Pagari masinaid hooldades ja taaskasutades annate väärtusliku panuse ringmajandusse ja väldite tarbetut raiskamist.

Pagaritööstuse masinate tootja

Machinengo pakume teile laia valikut kasutatud pagaritöökodasid tuntud tootjatelt, näiteks:

 • Winkler
 • Rondo
 • JAC
 • Kemper
 • MIWE
 • Diosna
 • Fritsch
 • W&P
 • Fortuna

Need tootjad on tuntud oma kvaliteetsete toodete ja vastupidavuse poolest. Machinengost leiate nende kaubamärkide nii renoveeritud kui ka hästi hooldatud kasutatud masinaid.

Pagaritööstuse masinate kasutusala

Meie platvorm pakub pagaritöökodasid mitmesuguste rakenduste jaoks, näiteks:

 • Taigna töötlemine: sõtkumismasinad, taignajagajad, taigna ümardajad, taignalehed
 • Küpsetamine: Ahjud, tunnelahjud, tekiahjud, kombineeritud auruahjud
 • Külmutusseadmed: külmikud, sügavkülmikud, jahutusseadmed
 • Pakendamine: pakkimismasinad, märgistamismasinad, korkimismasinad
 • Dekoratsioon: šokolaadikatmismasinad, süstimismasinad

Sõltumata sellest, kas juhite väikest käsitööäri või suurt tööstuslikku pagariäri – Machinengost leiate oma vajadustele vastavad masinad.

Kasutatud pagaritöökodade jätkusuutlikkus

Kasutatud pagarimasinad aitavad kaasa jätkusuutlikkusele, pikendades masinate elutsüklit ja vähendades tootmise keskkonnamõju. Samuti vähendavad need energiatarbimist, kuna on sageli juba energiasäästlikumad kui vanemad mudelid. Machinengo hindame läbipaistvust ja anname teile kogu teabe, mida vajate teadlike otsuste tegemiseks.

Fazit

Kasutatud pagarimasinad on jätkusuutlik ja kulutõhus alternatiiv kõigile, kes soovivad oma äri ajada keskkonnasõbralikult, saades samas kasu kvaliteetsetest seadmetest. Machinengos pakume teile laia valikut seadmeid erinevatelt tootjatelt ja kasutusaladelt, et saaksite leida just oma individuaalsetele vajadustele vastavad masinad.

Pagarimasinad Machinengos

Machinengo on teie ühtne teenus kasutatud pagaritöökodade ostmiseks ja müümiseks. Pakume kasutajasõbralikku platvormi, kus edasimüüjad ja lõppkasutajad saavad lihtsalt ja tõhusalt oma masinaid loetleda ja osta. Meie klienditeenindus on alati valmis teid aitama küsimuste või probleemide korral.

Machinengo hindame kvaliteeti, läbipaistvust ja jätkusuutlikkust. Sellepärast pakuvad Machinengo edasimüüjad teile kasutatud pagarimasinadmis on mõistlikud nii ökoloogiliselt kui ka majanduslikult. Tutvuge meie laia valikuga kohe ja saage kasu kasutatud pagaritöökodade eelistest.

Ostjatele

Pakutavate masinate kohta on võimalik edasimüüjatele järelepärimine ilma registreerimata. Pagaritöökodade ostmisel lootke jätkusuutlikkusele ja kvaliteedile – lootke kasutatud pagaritöökodadele!

Edasimüüjatele

Liituge Machinengoga juba täna, et pakkuda oma kasutatud pagaritööstusmasinaid ja avastage palju võimalusi, mida meie platvorm teile pakub.

Otsingufilter

Otsingufilter

üld-

Kohta
Bis

Piirkonna otsing