Teie jaoks valitud toode Vaata kõiki
ootab

Kasutatud ümarad ja pikad rullikud

Pagaritöökodades kasutatakse taigna töötlemiseks kasutatud taigna ümardajaid ja pikki rullikuid. Taigna ümardajate ja pikkade rullide kategooriast leiate ka näiteks kasutatud kringli lõngamasinaid, kasutatud baguette pikki rullikuid ja kasutatud koonuse ümardajaid. Mõne masina puhul on kombineeritud ring- ja pikavormimine võimalik vaid ühe masinaga.

Meiega saage professionaalideks kasutatud taigna ümardajad ja pikad rullidpakutakse, mis on väga töökindlad ja vajavad vähe hooldust. Meie turult leiate tuntud kaubamärkide nagu Kemper, Sinmag ja Benier kasutatud taigna ümardajad ja pikad rullid. Kasutatud taignarullid ja taignaringid vastavad hõlpsasti ka professionaalsete kasutajate vajadustele. Enamik meie pakutavaid kasutatud taigna ümardajaid ja rullikuid on reeglina koheselt tellitavad ja tarnitavad.

Kui olete leidnud sobiva kasutatud taigna ümardaja või pika rulli, võite lihtsalt müüjaga ühendust võtta. Kui te pole kindel, millist kasutatud taignarulli või ümardajat vajate, andke meile teada. Oma aastatepikkuse kogemusega aitame teid hea meelega kõigi kasutatud taigna ümardajate ja pikkade rullide kohta tekkivate küsimuste korral.

Otsingufilter

Otsingufilter

üld-

Kohta
Bis

Piirkonna otsing